4.jpg

Naujienos

DARBUOTOJŲ SAUGOS IR SVEIKATOS VADOVŲ KLUBAS LANKĖSI UAB „VIKING MALT“ 2017-10-22

Darbuotojų saugos ir sveikatos vadovų klubas, tęsdamas tradiciją susipažinti su gerosios praktikos pavyzdžiais darbo saugos srityje konkrečiose įmonėse, birželio d. lankėsi Baltijos ir Šiaurės Europos regione žinomiausioje salyklą gaminančioje įmonėje UAB „Viking Malt“. Bendrovės apyvarta siekia daugiau nei 30 mln.  eurų, nors joje dirba tik 33 darbuotojai.

daugiau +

SUSITIKIMAS SU JO EKSCELENCIJA PREZIDENTU VALDU ADAMKUMI 2017-09-26

Šių metų gegužės 9 d. Klaipėdos Vadovų klubų nariai turėjo garbės susitikti, pabūti ir pabendrauti su Jo Ekscelencija Prezidentu Valdu Adamkumi bei susipažinti su gimstančia nauja tradicija Europoje ir Lietuvoje – Prezidento Valdo Adamkaus biblioteka-muziejumi.

daugiau +

SUSITIKIMAS SU VALSTYBINĖS DARBO INSPEKCIJOS VADOVU JONU GRICIUMI 2017-03-24

Kovo 7 d. Darbuotojų saugos ir sveikatos (DSS) Vadovų klubas turėjo išskirtinį susitikimą su Vyriausiuoju valstybiniu darbo inspektoriumi (VDI) Jonu Griciumi. Tai reguliarus, kiekvienais metais organizuojamas susitikimas, kurio metu aptariami aktualūs darbų saugos klausimai.

VDI vadovas Jonas Gricius džiaugėsi šio DSS Vadovų klubo gyvavimu, kuris jungia socialiai atsakingas, dideles įmones, tokias kaip Klaipėdos jūrų krovinių kompanijų KLASCO, IKEA Industry Lietuva, Circle K Lietuva, Achema, Mars Lietuva, Sicor Biotech ir kt. Inspektorius juokavo: „Smagu ir įdomu būtų net pačiam prisijungti prie šio prasmingo klubo ir dalintis gerąją patirtimi“. Ir tuoj pat perėjo prie koncentruotos VDI 2016 metų veiklos apžvalgos pristatymo. Inspektoriaus pranešimo pagrindinis akcentas – žūtys darbe. Buvo prabrėžta, jog reikalinga sutelkti visas jėgas, kad darbo aplinka būtų saugesnė ir pavyktų išvengti nelaimingų atsitikimų. Tuo remiantis pristatyti išsamūs 2017 metų VDI veiklos prioritetai.

daugiau +

PAŽINTIS SU LIETUVOS KARIUOMENĖS ORGANIZACIJA, METODAIS IR TECHNOLOGIJOMIS 2017-03-02

Šių metų sausio 25 dieną Vilniaus Vadovų klubo nariai vyko į Generolo Adolfo Ramanausko kovinio rengimo centrą. Išvykos tikslas – išsamiau susipažinti su Lietuvos karininkų parengimu krizinėms situacijoms. Sukaupta patirtimi ir informacija dalijosi centro viršininkas plk. ltn. Algimantas Misiūnas ir Centro karininkai.

Vizitą sudarė dvi dalys. Pirmojoje teorinėje dalyje pristatyta Lietuvos kariuomenės Mokymo ir doktrinų valdyba, jos struktūra, užduotys, simuliacinės sistemos, padedančios rengti bei mokyti štabus ir karinius vienetus naudoti standartines operacijų procedūras.

daugiau +

Susitikimas su J. E. Prezidentu Valdu Adamkumi jo vardo bibliotekoje-muziejuje 2016-10-18

Šių metų spalio 13 dieną Kauno Vadovų klubų nariai susitiko su Jo Ekscelencija Prezidentu Valdu Adamkumi bei buvusiu VDU rektoriumi prof. Zigmu Lydeka. Susitikimo priežastis - galimybė išsamiau susipažinti su J. E. Prezidento garbei atidaryta pirmąja Lietuvoje prezidentine biblioteka, jos pastatu, kuriame Pirmosios Respublikos laikais veikė Lietuvos užsienio reikalų ministerija. Šis pastatas kartu labai simbolinis Jo Ekscelencijai - jame dirbo jo krikšto tėvas, prof. Augustinas Voldemaras, pirmasis Lietuvos užsienio reikalų ministras.

daugiau +

VADOVŲ KLUBŲ SUSITIKIMAS SU LIETUVOS RESPUBLIKOS AMBASADORIAIS 2016-07-22

Vadovų klubai organizavo susitikimą-dalykinius pietus su Lietuvos diplomatinių atstovybių užsienio valstybėse vadovais 2016 m. liepos 21 d. Pirklių klube.

Šis renginys buvo sudėtinė kiekvienais metais vykstančio Lietuvos ambasadorių suvažiavimo Lietuvoje programos dalis.

daugiau +

Vadovų klubų nariai dalyvavo tarptautinėse karinėse NATO pratybose "Geležinis Vilkas 2016" 2016-06-22

Tęsdami jau gražia tradicija tapusį bendradarbiavimą su Lietuvos kariuomene, 2016 m. birželio 15 d. Vadovų klubų nariai stebėjo tarptautines karines NATO pratybas „Geležinis Vilkas 2016“ generolo Silvestro Žukausko poligone Pabradėje. Dienos orai pasitaikė permainingi, tačiau, kaip juokavo kariškiai, jei pratybų metu lyja, nieko nenutinka – pratybos tiesiog vyksta toliau! Taigi vizitą beveik 100 klubiečių pradėjo pakilia nuotaika ir pasiruošę išbandymams.

daugiau +

DARBUOTOJŲ SAUGOS IR SVEIKATOS VADOVŲ KLUBAS LANKĖSI NACIONALINĖJE VISUOMENĖS SVEIKATOS PRIEŽIŪROS LABORATORIJOJE 2016-05-26

Siekdami dalytis gerosios praktikos patirtimi, plėsti akiratį darbo aplinkos valdymo, profesinės rizikos vertinimo, darbuotojų sveikatos stiprinimo, ligų prevencijos srityse, Darbuotojų saugos ir sveikatos vadovų klubas 2016 m. gegužės 24 d. lankėsi Nacionalinėje visuomenės sveikatos priežiūros laboratorijoje (NVSPL), kur turėjo galimybę susipažinti su plačiu spektru NVSPL teikiamų paslaugų, vykdomų laboratorinių tyrimų bei projektų.

daugiau +

LPK ir Lietuvos Vyriausybės vadovai įteikė Marijai Gurskienei apdovanojimą 2016-05-20

2016 metų gegužės 11 dieną vyko Lietuvos pramonininkų konfederacijos (LPK) narių IX suvažiavimas, kurio metu naujai perrinktas konfederacijos prezidentas antrajai kadencijai Robertas Dargis ir Lietuvos Vyriausybės vadovas Ministras pirmininkas Algirdas Butkevičius apdovanojo Mariją Gurskienę, Vadovų klubų įkūrėją, LPK Prezidiumo narę garbinga nominacija - „Profesijos riteris“.

daugiau +

STARTUOJA NAUJAS PROFESINIS VADOVŲ KLUBAS 2016-04-29

Balandžio 27 d. Vadovų klubų tinklas pasipildė nauju nariu - į įvadinę sesiją susirinko jau aštuntasis profesinės srities vadovų klubas, subūręs didelių ir vidutinių įmonių tiekimo grandinės ir logistikos srities profesionalus.

daugiau +

Vilniaus III-iojo Vadovų klubo nariai lankėsi neseniai atidarytuose mokslo centruose ir CERN parodoje 2016-03-25

Vilniaus III-iojo Vadovų klubo nariai š.m. kovo 23 dieną apsilankė neseniai duris naujai atvėrusiuose Jungtiniame gyvybės bei Nacionaliniame fizinių ir technologijos mokslinių tyrimų centruose (JGMC ir NFTMC).

daugiau +

VADOVŲ KLUBŲ NARIAI KOVO 1 D. KAUNE SUSITIKO SU PREMJERU ALGIRDU BUTKEVIČIUMI 2016-03-02

Tęsdami jau tradicija tapusius susitikimus su valstybės vadovais, kovo 1 d. Kauno regiono Vadovų klubų nariai susitiko su Lietuvos Respublikos Ministru Pirmininku Algirdu Butkevičiumi.

daugiau +

VADOVŲ KLUBŲ SUSITIKIMAS SU LIETUVOS RESPUBLIKOS MINISTRU PIRMININKU 2016-02-25

Vadovų klubai, tęsdami susitikimų su valstybės vadovais ciklą, kovo 1 d. susitinka su Lietuvos Respublikos Ministru Pirmininku Algirdu Butkevičiumi. Susitikimo metu ketinama aptarti verslo aplinkos, investicijų pritraukimo, mokesčių politikos, regionų vystymo, darbo santykių, socialinio modelio, švietimo ir mokslo reformos bei kitus Vadovų klubų nariams aktualius klausimus.

PREZIDENTĖ VALSTYBĖS ATKŪRIMO DIENOS PROGA MARIJAI GURSKIENEI ĮTEIKĖ VALSTYBINĮ APDOVANOJIMĄ 2016-02-17

2016 m. vasario 16 d. Lietuvos valstybės atkūrimo dienos proga Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė Vadovų klubų įkūrėjai Marijai Gurskienei įteikė valstybinį apdovanojimą - ordino „Už nuopelnus Lietuvai“ medalį. Apdovanojimas skirtas už nuopelnus Lietuvos Respublikai ir už Lietuvos vardo garsinimą pasaulyje.

daugiau +

VADOVŲ KLUBŲ SUSITIKIMAS SU VILNIAUS MIESTO MERU REMIGIJUMI ŠIMAŠIUMI 2015-10-10

Vilniaus vadovų klubas susitiko su pirmuoju tiesiogiai išrinktu Vilniaus miesto meru Remigijumi Šimašiumi.

Susitikime daug dėmesio skirta sostinės ekonominei, finansinei, socialinei padėčiai aptarti, kalbėtasi apie verslo atstovų galimybes prisidėti prie svarbių miesto problemų sprendimo bei projektų įgyvendinimo.

daugiau +

VADOVŲ KLUBŲ DISKUSIJA SU VIDAUS REIKALŲ MINISTRU SAULIUMI SKVERNELIU 2015-09-28

Vilniaus vadovų klubas susitiko su Lietuvos Respublikos vidaus reikalų ministru Sauliumi Skverneliu ir turėjo galimybę iš pirmų lūpų išgirsti apie numatomas Lietuvos viešojo administravimo reformas.

daugiau +

VADOVŲ KLUBŲ SUSITIKIMAS SU JAV NASA ASTRONAUTU 2015-09-15

Vadovų klubų nariai susitiko su Lietuvoje viešinčiu JAV NASA astronautu Karol Joseph Bobko. Lietuviškų šaknų turintis K. J. Bobko ne tik sutiko pasidalyti savo patirtimi kosminėje programoje, bet ir su Vadovų klubų nariais diskutavo Lietuvos kosmoso technologijų vystymo, inovacijų diegimo, verslo plėtros klausimais.

daugiau +

APIE MUS KALBA KLUBIETĖ, ADVOKATŲ KONTOROS SORAINEN PARTNERĖ RENATA BERŽANSKIENĖ 2015-04-21

Kaip vieną iš lavinimosi, mokymosi ir savęs bei aplinkos pažinimo kelių Vadovų klubus „Verslo žiniose“ mini dešimtus metus Vadovų klubų veikloje dalyvaujanti advokatų kontoros SORAINEN partnerė, advokatė Renata Beržanskienė: „Tai irgi puiki platforma mokytis. Prie apskrito stalo susirenka visokių sektorių įmonių vadovai (ne tik savo verslui vadovaujantys, bet ir samdomi) ir dalijasi įvairiomis problemomis. Vėliau vyksta konkrečių temų pristatymai, kuriuos rengia klubo nariai ir lektoriai iš išorės. Turime puikų moderatorių - Remigijų Savicką. Temos būna pačios įvairiausios - pradedant derybų menu, baigiant geopolitika. Tokių susirinkimų, kuriuos vadiname sesijomis, per metus surengiama 8.“ (Kviliūnaitė, J. Lengvais keliais toli nenueisi. Verslo žinios. Vilnius, 2015-04-17, 13-15 psl.). Visą straipsnį galite rasti čia: http://vz.lt/?PublicationId=d1016716-928e-44ff-8acf-bb8950488d95

VADOVŲ KLUBAS KARTU SU PARTNERIAIS „MERITS“ ORGANIZUOJA APYVARTINIO KAPITALO FORUMĄ 2015-04-14

Vadovų klubai kartu su partneriais MERITS organizuoja konferenciją „Apyvartinio kapitalo forumas“, kuri vyks 2015 m. gegužės 7 d. Vilniuje. Šios konferencijos pranešėjai yra verslo vadovų ir finansų vadovų klubų nariai - rinkos lyderiai, praktikai.

daugiau +

Naujas sezonas naujose patalpose 2014-08-19

Informuojame, kad nuo š.m. rugpjūčio 18 d. persikėlėme i naujas patalpas Gedimino pr. 20, Vilnius, III-ias aukstas (priešais Lietuvos Respublikos Susisiekimo ministeriją). Atvykstantiems svečiams rekomenduojame automobilius parkuoti požeminėje aikštelėje prie LR Vyriausybės rūmų (Gedimino pr. 9A, Vilnius).