1.jpg

Gerbiami Klubiečiai,

Šiuo sudėtingu Lietuvai laikotarpiu, kai tenka kovoti su nematomu virusu, kviečiame klubiečius prisidėti paremiant Prezidentės Dalios Grybauskaitės vadovaujamą Finansų ministerijos įsteigtą COVID-19 pasekmių mažinimo fondą. Fondo lėšos būtų naudojamos skaidriai ir efektyviai, kartu sprendžiant, kam labiausiai reikia pagalbos: medikams, mokytojams, vaikams, senjorams.

Pasak Prezidentės, "netikėtai įžengėme į labai sudėtingą Lietuvai laikotarpį - turime susitvarkyti su sveikatos krize, kurią neišvengiamai lydės ekonominės ir finansinės problemos. Greta daugybės kitų bendruomeniškumo projektų ir iniciatyvų šis fondas, suaukotas atsakingų gyventojų ir verslo, bus mūsų savitarpio pagalbos įrankis mažinti koronaviruso pasekmes."

Neabejoju, kad mūsų klubiečiai prisideda prie įvairių jau vykstančių paramos iniciatyvų, tačiau M. Gurskienės TŪB Vadovų klubai kaip įmonė pati prisidėjo ir kviečia Jus palaikyti būtent Prezidentės vadovaujamą fondą.

Daugiau nei dešimt metų Vadovų klubai palaiko išskirtinį santykį su Prezidente Dalia Grybauskaite. Jos Ekscelencija buvo 15 ir 20 metų Vadovų klubų jubiliejinių renginių garbės globėja, klubiečiai ne kartą buvo kviečiami į dalykinius susitikimus su Prezidente.

Prisidėti galite pervesdami paramą į sąskaitą arba siūlydami savo įmonės gaminamą produkciją, kuri gali būti naudojama ligoninėse, pirmos pagalbos tarnybose, mokyklose ar kaip individualios apsaugos priemonės.

Daugiau informacijos apie fondą - https://covid.lietuvosfinansai.lt/

COVID-19 pasekmių mažinimo fondas

Gavėjas: Lietuvos Respublikos finansų ministerija

Sąskaitos Nr.: LT 56 1010 0000 0853 2407 (Lietuvos bankas)

Juridinio asmens kodas: 288601650

 

Ačiū Jums.

Marija Gurskienė