3.jpg

Didžiuojamės, kad Vadovų klubų tinklo įmonės yra tarp aktyvių Lietuvos gamintojų, aprūpinančių mūsų medikus, pacientus, ligonines kovos su Covid-19 virusu priemonėmis.

Tai reagentų, nustatančių corona virusą žmogaus organizme, gamybos įmonė Thermofisher Scientific. Pabradėje įsikūrusi medicininės įrangos gamintoja įmonė Intersurgical tiekia inovatyvias apsaugines kaukes-filtrus medikams. Maisto pramonės įrangos gamintoja bendrovė Novameta pertvarkė gamybos pajėgumus, kad galėtų gaminti papildomus kiekius medicininių lovų. Plastikinės taros gamintoja bendrovė Terekas gamina apsauginius šalmus iš plastiko. Biokuro gamintoja įmonė Kurana pradėjo dezinfekcinio skysčio gamybą. Darbo saugos priemonėmis prekiaujanti įmonė DSP Plius ėmėsi apsauginių skydelių gamybos, kaukių siuvimo.

Ir tai tik dalis pavyzdžių, kaip Vadovų klubų narių įmonės pertvarkė savo veiklą, prisitaikė prie pasikeitusių sąlygų, modifikuodami esamus arba sukurdami naujus produktus.

Nauji gamybos projektai ne tik suteikė galimybių Lietuvos verslui gauti papildomų pajamų, bet ir leido išsaugoti darbo vietas bei plėsti eksportą.