3.jpg

Verslo vadovų klubai – tai tarpusavio dalijimasis patirtimi, naujausios vadybos ir lyderystės praktikos – siekiantiems išskirtinio verslo konkurencingumo.

Šių klubų nariai – šiuolaikiški, netradiciškai mąstantys, sėkmingų įmonių savininkai ir aukščiausio lygio vadovai, jaučiantys nuolatinį poreikį mokytis, tobulėti, pasiekti daugiau. Tai aktyvūs, atviri pokyčiams ir naujovėms lyderiai, puikiai suvokiantys ne tik modernios vadybos reikšmę įmonių vystymuisi, bet ir paties vadovo kaip asmenybės įtaką darbuotojams ir verslui apskritai.

Kodėl verta rinktis Verslo vadovų klubus?

 • Tai modernu
  Klubai yra įdomi ir šiuolaikiška bendravimo forma, unikalus bei savitas mokymosi būdas, sukurtas būtent aukščiausio lygio vadovams.
 • Tai aktualu
  Klubų sesijų programą formuoja ir kuria patys klubo nariai, atsižvelgdami į tai, kas tuo metu yra aktualiausia jų verslui ir jiems asmeniškai.
 • Tai vertinga
  Išskirtinai tik klubo nariams prieinama koncentruota, įvairialypė praktinė patirtis;
  Impulsas apmąstyti ir pasitikrinti savo idėjas sau lygių vadovų tarpe ir pasisemti naujų;
  Erdvė, skatinanti tiek verslo, tiek ir asmeninių ryšių vystymąsi.
 • Tai padeda į pasaulį žvelgti kitaip
  Išskirtiniai lektoriai ir papildomos neformalios sesijos atskleidžia netikėtas verslo ir kitų gyvenimo sričių sąsajas, gebėjimą pajausti ir pastebėti, kas vyksta šalia mūsų.)

Sesijų programa

Klubo sesijų programą reitingavimo būdu kuria patys nariai, įtraukdami į ją pačias aktualiausias ir įdomiausias temas. Klubo sesijose jie daro pranešimus, pristatydami savo patirtį ir įžvalgas. Sesijose yra nagrinėjami realūs įmonių atvejai, diskutuojami galimi sprendimai ir strategijos, pateikiamos naujausios vadybos tendencijos.

Į sesijas taip pat kviečiami geriausi šalies vadybos, finansų, mokesčių, bankininkystės, makroekonomikos ekspertai – visuomenėje aukštai vertinami praktikai ir konsultantai, suteikiantys strategines įžvalgas įmonių valdymo ir šalies ekonomikos vystymosi klausimais. Sesijose svečiuojasi ir su verslu tiesiogiai nesusijusių sričių ekspertai, žymūs psichologai, sociologai ir kitų sričių specialistai. Jų dėka klubo nariai giliau susipažįsta su informacija ir įžvalgomis, tiesiogiai su vadyba nesusijusiomis, tačiau jiems kaip vadovams labai vertingomis.

Konfidencialumas

Visų klubo narių pasirašyta Klubo Chartija užtikrina, kad Klube yra gerbiama narių asmeninė informacija – ji išlieka konfidenciali ir neskleidžiama už klubo ribų.

Klube nėra tiesioginės konkurencijos – dalyvių atstovaujamų įmonių veikla negali tiesiogiai konkuruoti tarpusavyje.