5.jpg

Nuo 2009 metų veikiantys Finansų klubai jungia sėkmingai veikiančių įmonių ir įmonių grupių aukščiausio lygio finansų vadovus. Tai nepriekaištingos reputacijos profesionalai, atviri naujoms idėjoms ir pokyčiams, norintys pasidalyti profesine bei asmenine vadovavimo patirtimi.

Klubo tikslas – sukurti aplinką, padedančią finansų vadovams mokytis vieniems iš kitų patirties, keičiantis žiniomis ir nuomonėmis, kartu ieškoti naujų, netradicinių valdymo sprendimų. Profesionaliems finansų vadovams susiduriant su komandos motyvavimo, sprendimų komunikavimo ir bendrovės atstovavimo krizinėse situacijose klausimais, klubas siekia būti saugaus mokymosi ir geriausių sprendimų paieškos erdve.

Kodėl verta dalyvauti Finansų vadovų klube?

  • visapusiškas profesinės kompetencijos finansų valdyme ugdymas;
  • keitimasis geriausia praktika ir galimybė pasitikrinti savo sprendimus bei idėjas su sau lygių finansų vadovais;
  • vadovavimo profesionalams ir komunikavimo gebėjimų stiprinimas;
  • asmeninio tobulėjimo – „aš kaip vadovas“ – galimybės;
  • platesnis asmeninių pažinčių ratas.

Sesijų programa

Klubo sesijų programą reitingavimo būdu kuria patys nariai, įtraukdami į ją pačias aktualiausias ir įdomiausias temas. Klubo sesijose jie daro pranešimus, pristatydami savo patirtį ir įžvalgas. Sesijose yra nagrinėjami realūs įmonių atvejai, metodikos, diskutuojami galimi sprendimai, pateikiamos naujausios tendencijos.

Į sesijas taip pat kviečiami geriausi šalies finansų, mokesčių, bankininkystės, makroekonomikos ekspertai – visuomenėje aukštai vertinami praktikai ir konsultantai, suteikiantys strategines įžvalgas šalies ekonomikos vystymosi klausimais. Sesijose svečiuojasi ir su finansais nesusijusių sričių ekspertai, žymūs psichologai, sociologai ir kitų sričių specialistai.

Konfidencialumas

Tapkite klubo nariu

Visų klubo narių pasirašyta Klubo Chartija užtikrina, kad Klube yra gerbiama narių asmeninė informacija – ji išlieka konfidenciali ir neskleidžiama už klubo ribų.

Klube nėra tiesioginės konkurencijos – dalyvių atstovaujamų įmonių veikla negali tiesiogiai konkuruoti tarpusavyje.

Susiekite su mumis

Darius Grunskis
CFO klubo projekto vadovu

Telefonas 8 686 39 860
El. pašto adresas Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.