1.jpg

 Tiekimo grandinės ir logistikos Vadovų klubas jungia didžiųjų ir vidutinių Lietuvos ir užsienio kapitalo nekonkuruojančių verslo sričių gamybos ir paslaugų sektorių įmonių tiekimo grandinės, logistikos, pirkimų vadovus, turinčius pavaldžių darbuotojų bei siekiančius dalintis profesine ir asmenine patirtimi.

Dalyvavimas Tiekimo grandinės ir logistikos vadovų klube suteikia galimybę atvirai pasitikrinti savo sprendimus ir idėjas sau lygių vadovų tarpe. Daugelis profesionalių tiekimo grandinės ir logistikos vadovų savo darbe susiduria su savo srities profesiniais, o taip pat komandos ugdymo, motyvavimo, sprendimų komunikavimo klausimais, todėl klubas – saugi platforma mokymuisi, geriausių sprendimų paieškos erdvė. 

Narystės Tiekimo grandinės ir logistikos vadovų klube privalumai

  • Visapusiškos profesinės kompetencijos tiekimo grandinės ir logistikos procesų valdyme ugdymas;
  • Vadovavimo ir komunikavimo gebėjimų stiprinimas;
  • Ryšių užmezgimas su įvairių sričių tiekimo grandinės ir logistikos vadovais;
  • Galimybė susipažinti su geriausia tiekimo grandinės ir logistikos valdymo praktika, klausantis profesionalių ekspertų pranešimų, diskutuojant su jais;
  • Galimybė aplankyti įvairias įmones ir pasisemti idėjų ir praktinių patirčių kaip sėkmingiausios Lietuvos įmonės valdo savo Tiekimo grandinę.
  • Lyginamosios analizės (benchmarking);

Sesijų programa

Klubo sesijų programą reitingavimo būdu kuria patys nariai, įtraukdami į ją pačias aktualiausias ir įdomiausias temas. Klubo sesijose jie daro pranešimus, pristatydami savo patirtį ir įžvalgas. Sesijose yra nagrinėjami realūs įmonių atvejai, diskutuojami galimi sprendimai ir strategijos, pateikiamos naujausios vadybos tendencijos.

Klubo sesijų programą reitingavimo būdu kuria patys nariai, įtraukdami į ją pačias aktualiausias ir įdomiausias temas. Padedant klubo fasilitatoriui, kviestiniai ekspertai ir klubo nariai pristato ir nagrinėja realius atvejus bei darbo metodus, diskutuoja, ieško sprendimų, susipažįsta su naujausiomis tiekimo grandinės ir logistikos valdymo tendencijomis.

Į sesijas kviečiami žinomi tiekimo grandinės valdymo konsultantai, logistikos ekspertai, sociologai, vadybos, finansų, gamybos, psichologijos, komunikacijos ir kitų sričių profesionalai, suteikiantys informacijos ir įžvalgų klubo nariams labiausiai rūpimais klausimais.

Klubo susitikimus veda fasilitatorius Aidas Berškys, logistikos procesų valdymo ir tobulinimo ekspertas, padedantis vadovams bei jų verslui vystytis ir augti pagal geriausią tarptautinę vadybos praktiką.

Konfidencialumas

Visų klubo narių pasirašyta Klubo Chartija užtikrina, kad Klube yra gerbiama narių asmeninė informacija. Klubo narių asmeninė informacija už klubo ribų atskleidžiama tik nario sutikimu arba jeigu to reikalauja teisės aktai.

Klube nėra tiesioginės konkurencijos – dalyvių atstovaujamų įmonių veikla negali tiesiogiai konkuruoti tarpusavyje.

Tiekimo grandinės ir logistikos vadovų klubo fasilitatorius – logistikos procesų valdymo ir tobulinimo ekspertas Aidas Berškys, padedantis vadovams bei jų verslui vystytis ir augti pagal geriausią tarptautinę vadybos praktiką. A. Berškys daugiau nei 15 metų dirbo vadovaujantį darbą pardavimų ir logistikos srityje: 

Klubiečių atsiliepimai

– AB Volfas Engelman Pirkimų ir logistikos direktorius
Labai gerai jaučiuosi savo profesinių kolegų rate. Su jais lengvai ir suprantamai gali pasidalinti savo profesiniais ir vadybiniais iššūkiais, apsikeisti idėjomis, pasidalinti patirtimi ir atrasti galimus sprendimų kelius.


– UAB Imlitex Logistikos vadovė
Dėkinga savo įmonei, kad ji supranta tokių sesijų naudą ir sudaro sąlygas dalyvauti Vadovų klube - auga mano kompetencija profesinėje srityje, kyla naujų idėjų ką ir kaip toliau reikia tobulinti, o tai padeda gerinti atliekamų paslaugų kokybę.

 

– UAB DPD Lietuva Operacijų departamento direktorius
Dalyvaujant vadovų klube didžiausia nauda yra susitikti su šalies lyderiaujančių kompanijų logistikos srities profesionalais, nes turiu unikalią progą aptarti vyraujančias naujoves ar paklausti patarimo. Tobulėju ne tik profesine prasme, tačiau turiu progą pasisemti ir asmeninio bei dvasinio įkvėpimo siekiant įmonei naudingų tikslų.

 

– UAB Novameta Tiekimo ir logistikos departamento vadovė
Mūsų įmonėje nuolat vyksta daug pokyčių įvairiose srityse  todėl visuomet stengiuosi vadovų tarpe pasidalinti žiniomis ir patarimais gautais iš klubo kolegų arba kviestinių lektorių. Paskutinis projektas, kurio vykdymui labai pravertė informacija ir kontaktai gauti klube – įmonės darbuotojų atlyginimo sistemos pertvarkymas.