Vadovų klubas įkurtas 1998 metais. Nuo pat savo veiklos pradžios laikosi principinės nuostatos, kad privalu dirbti geriau, nei tai daro kiti. Todėl neatsitiktinai visų modernių vadovų mokymo projektų Vadovų klubas ėmėsi pirmasis ir daugeliu atveju vienintelis.
Šiandien Klubas vienija daugiau nei 400 lyderiaujančių Lietuvos įmonių vadovų, savininkų ir aukščiausio lygio specialistų. Remiantis 2013 metų duomenimis, daugiau nei 40% jo narių yra Top 300 Lietuvos bendrovių generaliniai direktoriai, o bendra Vadovų klube atstovaujamų įmonių apyvarta siekia net 37% Lietuvos bendrojo vidaus produkto (šaltinis: „Verslo žinios”).
Vadovų klubo tinklui priklausantys klubai yra sukurti atliepiant narių profesinius siekius ir lūkesčius, jų asmeninio tobulėjimo tikslus. Verslo vadovų klubuose yra laukiami sėkmingai dirbančių įmonių savininkai ir aukščiausio lygio vadovai, Profesionalų klubai vienija finansų, personalo, gamybos, darbuotojų saugos ir sveikatos vadovus, o Universum klubai yra skirti vadovams, besidomintiems ekonomine veikla ir apsisprendusiems leistis į 4 metus trunkančią kolektyvinio pažinimo ir bendros sąmonės kūrimo kelionę.
Per kalendorinius metus Vadovų klube įvyksta apie 200 sesijų. Jų skiriamasis bruožas – bendradarbiavimu pagrįstas mokymasis, kuomet klubo nariai mokosi vieni iš kitų patirties (collaborative, peer-to-peer learning). Sesijų fasilitatoriai (vedėjai) yra išskirtinės kompetencijos ekspertai, tokie kaip mokslininkas, buvęs Lietuvos Ministras Pirmininkas Aleksandras Abišala, diplomatas, buvęs Lietuvos energetikos viceministras Romas Švedas, profesorius, buvęs SEB ir DNB bankų vyriausiasis analitikas, Lietuvos vyriausybės patarėjas Rimantas Rudzkis, bankininkystės ekspertas, diplomatas, Nepriklausomybės Akto signataras Valdemaras Katkus, vienas pirmųjų LEAN koncepcijos pradininkų Lietuvoje Hubertas Petružis bei daugelis kitų.
Vadovų klubo veiklą koordinuoja Lietuvos pramonininkų konfederacijos mokymo centras.