3.jpg

Bendradarbiaudami su Lean profesionalų asociacija, Vadovų klubai organizuoja Lean Lietuva 2020 konferenciją klubų nariams - įmonių vadovams ir specialistams, siekiantiems gauti praktinės informacijos apie LEAN taikymo tendencijas Lietuvoje ir pasaulyje.

Konferencija vyks 2020 m. spalio 28 d. viešbutyje Vilnius Grand Resort.

Renginys vyks dviem srautais:

  • Įmonių pranešimai;
  • LEAN pratybos.

Dalyviai pagal savo interesus galės rinktis dalyvavimą tik konferencijoje arba ir papildomose pratybose dieną prieš ir po konferencijos.

Įmonių pranešimų turinys formuojamas, siekiant išryškinti:

  • Kokią konkrečią pridėtinę vertę LEAN transformacija sukūrė verslui ir jo klientams;
  • Kokius unikalius LEAN sprendimus ar įrankius įmonė sukūrė ir įdiegė, optimizuodama savo procesus.

Konferencijos pavadinimas - Legenda sugrįžta - simbolizuoja LEAN krikštatėvio arba Sensėjaus (jap. Sensei - mokytojas) Hitoshi Takedos sugrįžimą į Lietuvą. „Jis buvo pirmas aukšto lygio užsienio ekspertas, kuris 2006 m. atvažiavo į Lietuvą ir padėjo mums įsisavinti Lean metodiką“, - sako Lean profesionalų asociacijos direktorius Hubertas Petružis. H. Takeda konsultavo Boen Bauwerk ir Schmitz Cargobull Baltics įmones - dabartinius Vadovų klubų narius.

 

Vadovų klubai su Lean profesionalų asociacijos direktoriumi Hubertu Petružiu kaip Gamybos vadovų klubų fasilitatoriumi bendradarbiauja nuo 2010 m. Šiuo metu veikia du gamybos vadovų klubai, jungiantys beveik 40 gamybos direktorių iš lyderiaujančių Lietuvos verslo įmonių. Gamybos vadovų klubai suteikia profesinio ir asmeninio tobulėjimo bei ryšių palaikymo galimybę gamybos vadovams. Kiekvienais metais jie aplanko daugiau nei 15 gerosios praktikos įmonių Lietuvoje ir už jos ribų.

„Puikiai išmanydami savo sektoriaus ar industrijos specifiką, mes dažnai nežinome ir todėl nepasinaudojame galimybėmis bei gerąja praktika kituose sektoriuose. Klubiečių patirčių įvairovė ir yra pagrindas atsirasti naujiems sprendimams“, - sako Vadovų klubų partneris Darius Grunskis, globojantis gamybos vadovų klubus.