4.jpg

Bendradarbiaudami su Lean profesionalų asociacija, Vadovų klubai organizuoja tarptautinę konferenciją LEAN GREEN DIGITAL BUSINESS. Konferencija skirta trims ypač aktualioms šiuolaikinio verslo vystymo kryptims: Efektyvumo didinimui; Žaliajam kursui ir Skaitmenizacijai. Šiandienos pasaulyje nepakanka būti sėkmingu vienoje kurioje kryptyje, reikia integruoti visas tris.

Pirmąkart Lietuvoje tokia konferencija vyks 2021 m. spalio 5 d.

Konferencijos tikslai:

  • Pasidalinti naujovėmis ir gerosiomis praktikomis versle taikant Lean sistemos, žaliosios ekonomikos ir skaitmenizacijos sprendimus;
  • Padėti organizacijoms integruoti į savo strategiją šias sėkmę lemiančias veiklos kryptis.

Patirtimi dalinsis užsienio korporacijų (Toyota Motor Europe, Google Cloud) ir Lietuvoje veikiančių verslų vadovai. Dauguma lietuviškų verslo atvejų – tai Vadovų klubų narių sėkmės istorijos.

Konferencija skiriama verslo vadovams, savininkams, gamybos ir operacijų padalinių vadovams, Lean ir skaitmenizacijos specialistams.

Vadovų klubų nariams siūlome išskirtines dalyvavimo sąlygas. Registruotis į renginį galite svetainėje www.leangreendigital.lt

Konferencija vyks 2021 m. spalio 5 d. hibridiniu formatu: gyvas susitikimas Vilniaus oro uosto konferencijų centre ir transliacija internetu.

Vadovų klubai su Lean profesionalų asociacijos direktoriumi Hubertu Petružiu kaip Gamybos vadovų klubų fasilitatoriumi bendradarbiauja nuo 2010 m. Šiuo metu veikia du gamybos vadovų klubai, jungiantys beveik 40 gamybos direktorių iš lyderiaujančių Lietuvos verslo įmonių. Gamybos vadovų klubai suteikia profesinio ir asmeninio tobulėjimo bei ryšių palaikymo galimybę gamybos vadovams. Kiekvienais metais jie aplanko daugiau nei 15 gerosios praktikos įmonių Lietuvoje ir už jos ribų.

„Puikiai išmanydami savo sektoriaus ar industrijos specifiką, mes dažnai nežinome ir todėl nepasinaudojame galimybėmis bei gerąja praktika kituose sektoriuose. Klubiečių patirčių įvairovė ir yra pagrindas atsirasti naujiems sprendimams“, - sako Vadovų klubų partneris Darius Grunskis, globojantis gamybos vadovų klubus.