4.jpg

Vadovų klubai organizavo susitikimą-dalykinius pietus su Lietuvos diplomatinių atstovybių užsienio valstybėse vadovais 2016 m. liepos 21 d. Pirklių klube.

Šis renginys buvo sudėtinė kiekvienais metais vykstančio Lietuvos ambasadorių suvažiavimo Lietuvoje programos dalis.

Dalykinių pietų metu Vadovų klubų tinklo nariai susipažino ir užmezgė asmeninius ryšius su Lietuvos ambasadoriais, aptarė galimybes ir iššūkius Lietuvos verslui tarptautinėse rinkose, tarptautinių procesų įtaką Lietuvos investiciniam patrauklumui.

Lietuvos ambasadoriams tai buvo galimybė tiesiogiai pažinti Lietuvos verslo lyderius kaip asmenybes bei suprasti verslo poreikius.

„Tai dar vienas Vadovų klubų aktyvaus bendradarbiavimo su Lietuvos valstybės institucijomis pavyzdys. Neabejoju, kad ši neformali pažintis padės Lietuvos verslui ir diplomatinėms atstovybėms glaudžiau bendradarbiauti, skatinant Lietuvos verslo plėtrą, investicijas, pardavimus ir šalies BVP augimą“ - sakė Vadovų klubų įkūrėja ir direktorė Marija Gurskienė.

Renginyje dalyvavo daugiau nei 100 žmonių, kurių pusę sudarė Lietuvos ambasadoriai užsienio valstybėse, o kitą pusę - Vadovų klubų nariai: aukščiausi įmonių vadovai, savininkai bei valdybų nariai.