3.jpg

Balandžio 27 d. Vadovų klubų tinklas pasipildė nauju nariu - į įvadinę sesiją susirinko jau aštuntasis profesinės srities vadovų klubas, subūręs didelių ir vidutinių įmonių tiekimo grandinės ir logistikos srities profesionalus.

Klubo fasilitatorius - logistikos procesų valdymo ir tobulinimo ekspertas Aidas Berškys, turintis didelę patirtį logistikos strateginių ir taktinių tikslų formavimo bei LEAN diegimo srityse, įvairių konferencijų ir seminarų apie LEAN diegimą ir taikymą logistikoje pranešėjas. A. Berškio teigimu, Tiekimo grandinės ir logistikos vadovų klubas - puiki platforma šios srities vadovams keistis patirtimi, dalytis idėjomis bei ieškoti geriausių sprendimų tiekimo grandinės valdymo tobulinimui bei logistikos procesų optimizavimui.

Logistikos atsiradimo istorija ir vystymosi šaknys susijusios su karine veikla, todėl neatsitiktinai įvadiniame susitikime svečiavosi Lietuvos kariuomenės Depų tarnybos vadas plk. ltn. Eimantas Juodzevičius, kuris supažindino su Lietuvos kariuomenės logistikos tikslais, užduotimis, praskleidė Lietuvos kariuomenės operacijų užkulisius bei pasidalijo praktiniais patarimais ir pavyzdžiais, kaip užtikrinti sklandų tiekimo grandinės „nuo sandėlio iki kario“ užtikrinimą.